Yalı Mah. Safa Sok. No:1 D. 3

Maltepe, İSTANBUL

444 9 069

TÜRKİYE

E-Mail:

info@egeevdeneve.com.tr

Evden eve taşıma hizmetlerinde kullandığımız tüm nakliye araçlarımız firmamıza ait olup, 5 yaşından büyük nakliye aracımız bulunmamaktadır. Araçlarımız periyodik bakımları yetkili servislerde yapılmakta olup tüm evrakları eksiksizdir.

Eşyalarınızın miktarına göre araç seçimini yapmak üzere çeşitli ebatlarda kamyonlarımız vardır. Araçlarımızın hepsi ev eşyası taşımacılığı için dizayn edilmiş kasalara sahiptir. Tüm araçlarımız EGETUR Nakliyat reklam ve logoludur.

Ayrıca firmamızın araçlarının içerisinde özel olarak yapılmış Askılı Tekstil Taşıma sistemi bulunmaktadır. Askılı taşıma sistemiyle elbiselerinizi vb. tekstil ürünlerinizi hiç kırışmadan, yıpranmadan bir yerden diğer bu yere taşımamız söz konusu.

Kasaları özel hazırlanmış araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Araçlarımız Mercedes, Ford Cargo ve Iveco markalarının son modelleri olup, filomuzda 5 yaşından büyük araç bulunmamaktadır.

Araç kasalarımızda eşyaya sinebilecek koku ihtimaline karşı her taşımadan önce kamyonlarımıza dezenfektanlı kasa temizliği yapılmaktadır.

Mıtsubishi CanterMercedes AtegoMercedes