Yalı Mah. Safa Sok. No:1 D. 3

Maltepe, İSTANBUL

444 9 069

TÜRKİYE

E-Mail:

info@egeevdeneve.com.tr

Asansörlü Ev Eşyası Taşıma

Asansörlü eşya taşıma hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu yazımızda bulabilirsiniz. Fiyat ve rezervasyon için 444 9 069 çağrı merkezimizden arayabilirsiniz.

Asansörlü Eşya Taşıma

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü eşya taşıma sistemi ile eşyalarınızı daha kısa sürede daha güvenli bir şekilde yeni evinize taşıyoruz. Teknolojinin tüm imkanlarından yararlanan firmamız siz değerli müşterilerimizin ev eşyasının sağlıklı taşınması için her türlü imkanı sağlamaktadır.

Asansörlü eşya taşıma hizmetinden yararlanmak için taşıma işleminizden 1 hafta öncesinden bizimle iletişime geçerek asansörlü nakliyat yaptırmak istediğinizi belirtin. Talebiniz doğrultusunda sizden bir takım bilgiler alındıktan sonra binanızın asansörlü taşınmaya uygun olup olmadığı tespiti yapılır. Binanızın asansörlü eşya taşımaya uygun olması durumunda eşyalarınızın taşınma planlaması yapılır ve yapılan planlama doğrultusunda eviniz sorunsuz bir şekilde taşınmış olur.

Firmamız İzmir’de taşımalarının %99’nda asansörlü taşıma sistemi tercih etmektedir. İstanbul’da ise sistemin kurulması mümkün ise asansörlü taşıma ilk tercihimizdir. Amacımız taşımasını gerçekleştirdiğimiz eşyalarınızın sorunsuz ve hasarsız taşınmasıdır.

Daha detaylı bilgi ve fiyat için lütfen 444 9 069 çağrı merkezimizi arayınız. Müşteri temsilcisi çalışanlarımız ile yapacağınız ilk görüşmede yaklaşık fiyat alabilir, uygun görmeniz halinde ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

admin