Yalı Mah. Safa Sok. No:1 D. 3

Maltepe, İSTANBUL

444 9 069

TÜRKİYE

E-Mail:

info@egeevdeneve.com.tr

Birkaç Parça Eşya Taşıma

Şehirler arası taşınacak birkaç parça ev eşyanız varsa doğru adrestesiniz. Şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanarak hızlı ve ekonomik taşınmanın ayrıcalığını yaşayın.

Birkaç Parça Eşya Taşıma

Birkaç Eşya Taşıma

İnsanlar bazen bir ev eşyasından daha az miktarda olan kısmi ev eşyalarını taşımak için nakliye firmasına ihtiyaç duymaktadırlar. İstenilen güzergaha gidecek taşıma şirketi araştırmak ve bulmak günlerce sürebilmektedir. Biz bu noktada tarafımıza ulaşılan tüm talepleri değerlendirmeye alıp bizi arayan müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Parça eşya taşımacılığını Türkiye’de ilk ve tek sunan firmamız taşımak istediğiniz eşyanız ne olursa olsun sizlere çözüm ortağı olmaktadır. İster bir oda dolusu isterseniz birkaç parça eşyanızı bizimle dilediğiniz noktaya kolay ve ekonomik taşıma fırsatı bulursunuz. Sunduğumuz birkaç parça eşya taşıma hizmeti ile insanları büyük maddi yükümlülükten kurtarmaktayız. Çoğu tüketicinin bilgisi dahi olmayan parça eşya taşıma sistemini 2000 yılından beri uygulamaktayız.

Firmamız özellikle İstanbul’dan İzmir ve Ege bölgesine yoğun çalıştığından her hafta İstanbul’dan Ege bölgesine parça ev eşyası taşıma servisleri düzenlemektedir. Hizmetimizden yararlanmak için bizi 1 hafta öncesinde aramanız yeterlidir. Sizde bizi tercih eden binlerce müşterimiz gibi firmamız ile zamanında, hızlı ve güvenli taşıma hizmeti almak için bizi tercih edebilirsiniz.

Kolay iletişim için 444 9 069 çağrı merkezimizi arayabilir yada web sitemizin sağ alt köşesinde yer alan Skype, WhatsApp ve Mail uygulamalarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

admin