Yalı Mah. Safa Sok. No:1 D. 3

Maltepe, İSTANBUL

444 9 069

TÜRKİYE

E-Mail:

info@egeevdeneve.com.tr

Ev Eşyası Depolama

Eşya depolama sayfamızda ev eşyalarınızın depolanma süreci ve nasıl depolandıkları ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Eşya depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti alırken depolama hizmetini gerçekten sunan ve eşya depolama için uygun koşullarda deposu bulunan firmaları tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. 2000 yılından bu yana ev eşyası depolama alanında hizmet sunan şirketimiz eşyalarınızı kendi depolarımızda yüksek güvenlikli ve sigortalı şekilde depolamaktadır.

Eşya depolama için bizimle iletişime geçmeniz halinde eksperimiz sizlerin de uygun olduğu bir zaman diliminde eşyalarınızı görüp depolama ve nakliye için fiyat çalışması yapmaktadır. Sizlere sunulan fiyat teklifimizin kabul görmesi durumunda istediğiniz günde evinize gelen personellerimiz eşyalarınızı A’dan Z’ye paketlemekte ve araca yüklemektedirler. Depolama alanına gidildiğinde eşyalarınız özenle depolanacak bölüme zarar görmeyecek şekilde istiflenir.

Eşya depolarken firmalardan fiyat teklifi aldığınızda paketlemenin ne şekilde yapılacağı bilgisini mutlaka öğrenin. Birçok nakliye firması nakliye fiyatını düşürerek iyi paketlemeden kaçmaktadır. Buda eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmesine neden olmaktadır.

Daha detaylı bilgi için www.istanbulesyadepolama.net web sayfamızı ziyaret edebilir veya firmamıza 444 9 069 çağrı merkezimizden günün 24 saati ulaşabilirsiniz.

admin