Yalı Mah. Safa Sok. No:1 D. 3

Maltepe, İSTANBUL

444 9 069

TÜRKİYE

E-Mail:

info@egeevdeneve.com.tr

Evcil Hayvan Taşıma

Can dostlarınızın şehirler arası yolculukta güvenli taşınması için sunduğumuz VİP Taşıma Hizmeti ile sizlere çözüm ortağı olmaktayız.

evcil hayvan taşıma

Evcil Hayvan Taşıma

Evcil hayvan sahipleri için kedileri, köpekleri ve tüm hayvan dostları çok kıymetlidir. Büyük bir titizlikle bakılan evcil hayvanlar, taşınma söz konusu olduğunda ciddi bir sorun yaşamaktadır. Bazı ulaşım araçlarına alınmaması vb. durumlardan dolayı evcil hayvanların özellikle taşınma gibi zaruri durumlarda ne olacağı merak edilmektedir. Ayrıca yolculuk esnasında evcil hayvanların sorun yaşayabileceği düşüncesiyle de sahipleri alternatif yolları denemeyi düşünmektedir. Bunların başında da pet nakil olarak bilinen evcil hayvan taşıma hizmetleri gelmektedir.

Şehir içi veya şehirlerarası seyahatlerde herhangi bir sebepten dolayı evcil hayvan taşıma hizmetlerine başvurarak bu hizmetten faydalanmak mümkündür. Bu hizmet sadece kedi, köpek gibi evcil hayvanlar için değil, aynı zamanda tavşan, kuş, balık gibi her tür evinizde beslediğiniz evcil canlı için geçerli olmaktadır.

Pet Nakil Hizmetleri

Nakliye firmalarının vermiş olduğu hizmetler her geçen gün gelişmeye ve değişmeye devam etmektedir. Müşterilerin her ihtiyacını karşılamayı hedefleyen nakliye firmaları ağlarına her geçen gün yeni bir hizmeti de eklemektedir. Bunların arasına son yıllarda evcil hayvan taşımacılığı da girmiştir.

Evcil hayvan besleyen ailelerin sayısının artması bu canlılara özel hizmet ağlarının açılmasına da sebep olmaktadır. Bu nedenle evcil hayvanı olan aileler için çok önemli bir ihtiyaç olan pet nakil hizmetleri giderek yaygınlaşmaya devam etmektedir. Bu hizmeti profesyonel olarak veren, gerekli alt yapıları ve bu alanda bilgileri olan firmalar ile çalışmak çok önemlidir. Bir can taşıdığının sorumluluğunu taşıyabilecek, sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde evcil hayvanınızı adresinizden teslim alıp adresinize teslim edecek bir firma büyük önem taşımaktadır.

Evcil hayvan nakil firması seçerken mutlaka daha önceki referansları incelenmelidir. Aynı zamanda bunun gerekli belgelerinin olduğundan, araçlarının hayvanınızın yolculuk yapması için yeterli büyüklükte, gerekli havalandırma sistemine sahip donanımdan oluştuğundan emin olmak gerekmektedir. Sadece fiyata bakarak evcil hayvan nakil firması seçmek, evcil hayvanınızın sağlığını riske atacak sorunlara yol açabileceğinden mutlaka titiz davranılmalı, alanında uzman kişilere, yeterli donanım ve alt yapıya sahip, hakkında iyi referans aldığınız bir firmayla anlaşma sağlanmasına özen gösterilmelidir.

admin