Yalı Mah. Safa Sok. No:1 D. 3

Maltepe, İSTANBUL

444 9 069

TÜRKİYE

E-Mail:

info@egeevdeneve.com.tr

Firmamız 1997 yılında İstanbul Anadolu yakası Maltepe semtinde bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Firmamızın ünvanı EGETUR Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti. olup İstanbul ve İzmir’de ofislerimiz bulunmaktadır.

Neden EGE Nakliyat? Sektörde 20 yılı aşkındır hizmet veren firmamız geri dönüşümlerde müşterilerimizin büyük bir çoğunluğunun firma unvanımızı EGETUR Nakliyat olarak değilde EGE Nakliyat olarak hatırladıklarına ve çoğu zaman firmamızla alakası bulunmayan kişi veya firmalarla görüşerek mağduriyet yaşadıklarına şahit olmuştur. Bu nedenledir ki internet ortamında EGE Nakliyat adı altında yer alan kişilerin firmamızla hiçbir ilgili yoktur.

EGE Nakliyat unvanlı firma yok mu? EGE Nakliyat (www.egenakliyat.com.tr) ünvanlı firma  ev ve ofis eşyası taşıma hizmeti sunmadığından korsan firmalar bunu fırsat bilip Ege Nakliyat adı altında tüketiciye ulaşmaktadır. Firmamız buna engel olabilmek için marka başvurusunu gerçekleştirerek www.egeevdeneve.com ve www.egeevdeneve.com.tr alan adlarını alarak müşterilerimizin mağduriyet yaşamamaları sağlamıştır.

İstanbul ve İzmir şehir içi ve şehirler arası taşıma işlemlerinizde bizimle iletişime geçerek rahat ve sorunsuz bir taşıma hizmeti alabilirsiniz. Unutmayın sizlere bir telefon mesafesindeyiz.

Kurumsal web sitemiz: www.egeturnakliyat.com.tr