Yalı Mah. Safa Sok. No:1 D. 3

Maltepe, İSTANBUL

444 9 069

TÜRKİYE

E-Mail:

info@egeevdeneve.com.tr

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında bilgi bulabileceğiniz web sayfamıza hoş geldiniz...

istanbul izmir nakliyat

İstanbul İzmir Ev Taşıma

İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmeti sunan şirketimiz siz değerli müşterilerimize İstanbul İzmir arası ev eşyalarını profesyonel bir şekilde sunarak taşımalarınız da çözüm ortağı olmaktadır. EGE Nakliyat olarak İstanbul ve İzmir ofislerimizin bulunmasından kaynaklı İstanbul İzmir evden eve nakliyat fiyatlarımız kurumsal nakliye şirketlerine göre %20 indirimlidir.

1997 yılından beri İstanbul İzmir ağırlıklı ev eşyası taşıma hizmeti sunan firmamız her iki ilimiz arasında gerçekleşen taşımalarda en çok tercih edilen nakliye firmasıdır. En çok tercih edilen firma olmamız vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi, söz verilen zamanda teslimatların gerçekleştirilmesi ve en önemlisi kendi özmal nakliye araçlarımızla taşımaları gerçekleştiriyor olmamızdan kaynaklanmaktadır. Sizlerde her 10 tüketiciden 8’i gibi firmamızı tercih ederek rahat ve sorunsuz bir taşınmanın ayrıcalığını yaşayın.

Firmamız şirket çalışanlarına ödemelerinde kolaylık sağlamaktadır. Dilerseniz kredi kartı ile ödeme yapabilir yada şirketinizin ödeme takvimine göre vade seçenekleri ile taşımanızın ödemesini yapabilirsiniz. Konu ile ilgili detaylı bilgiyi müşteri temsilcisi çalışanlarımızdan edinebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve fiyat almak için 444 9 069 çağrı merkezimizi arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

admin