Yalı Mah. Safa Sok. No:1 D. 3

Maltepe, İSTANBUL

444 9 069

TÜRKİYE

E-Mail:

info@egeevdeneve.com.tr

Ofis Taşımacılığı

Kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerimiz için detaylı bilgilere yer verdiğimiz web sayfamıza hoş geldiniz.

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hizmetimiz İstanbul ve İzmir’de şehir içi olabildiği gibi şehirler arası da yapılmaktadır. İstanbul ve İzmir’de şehir içi veya her iki şehir arasında taşınacak ofis eşyanız varsa bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Telefonla yapılan ilk görüşme sonrası eksper çalışanımız firmanızı ziyaret ederek taşınacak ofis eşyalarınızın incelenmesi sonucu sizlere taşıma planlamasını ve fiyat teklifimizi sunmaktadır.

Firmamızı tercih etmeniz durumunda istediğiniz zaman diliminde taşıma işleminiz taşıma öncesi yapılan ekspertiz sonucu gerekli araç ve ekipman ile zamanında yeni ofisinize taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Referanslar sayfasında firmamızın daha önce gerçekleştirdiği ofis taşımaları ile ilgi tarafımıza yazılan referans mektuplarına ulaşabilirsiniz. Sizlerde bizimle çalışmak isterseniz bizi aramanız yeterlidir.

Ofis taşımacılığı ile ilgili daha detaylı bilgiye ofis nakliye işlemleri için hazırladığımız www.ofistasimaistanbul.com web sitemizden ulaşabilirsiniz. Lütfen ofisinizi taşırken kurumsal ve referanslı firmalardan bilgi ve teklif almadan kararınızı vermeyiniz. Aksi taktirde korsan firmalar ile taşınma esnasında yaşayabileceğiniz sorunlarla hem maddi hemde manevi zararlara uğrayabilirsiniz.

admin