Yalı Mah. Safa Sok. No:1 D. 3

Maltepe, İSTANBUL

444 9 069

TÜRKİYE

E-Mail:

info@egeevdeneve.com.tr

Şehirler Arası Nakliyat

Firmamızın sunduğu şehirler arası evden eve nakliyat, ofis ve parça eşya taşıma hizmetleri için tüm bilgilere sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliye

Şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz içerisinde evden eve nakliyat, ofis, parça eşya, fuar, kongre, tablo, piyano ve askılı tekstil taşımacılığı hizmeti bulunmaktadır. Taşıma işlemlerinde çoğu firma kendi aracı ile taşıma yapmayıp eşyalarınızı bilginiz dışında firma veya nakliyecilere taşıtırken firmamız EGETUR Nakliyat gerçekleştirdiği tüm taşımalarda kendi özmal reklam ve logolu araçlarını kullanmaktadır.

EGE TUR Nakliyat İstanbul ve İzmir şubelerimizden ülkemizin 81 il merkezi ve ilçelerine ev, ofis ve parça eşyalarınızın paketleme, mobilya de-montaj ve montaj işlemleri başta olmak üzere her türlü yükleme, boşaltma ve asansör kiralama hizmeti tarafımızca sağlanmaktadır.

Şehirler arası nakliyat hizmetiniz olduğunda firmamızla mutlaka enaz 1 hafta öncesinden iletişime geçiniz. Buradaki amaç eşyalarınızı taşırken gerekli planlama ve hazırlıkların önceden yapılıp sizlere en uygun taşıma fiyatını sunmak ve eşyalarınızı zamanında tarafınıza teslim etmektir.

Daha detaylı bilgi için www.sehirlerarasinakliyat.net.tr web sitemizi ziyaret edebilir veya 444 9 069 çağrı merkezi numaramızı arayabilirsiniz.

admin